INNE KLUBY MOTORYZACYJNE
Lista dyskusyjna FSO
Strona główna naszego klubu macierzystego, czyli działającej już ponad 5 lat listy dyskusyjnej miłośników Polskich Fiatów 125p oraz Polonezów (dawniej znanej jako "fso.lotnisko.net"). Ze względu na charakter (lista a nie ogólnodostępne forum) nie znajdziesz u nas spamu, głupich odzywek ani amatorów "wiejskiego tuningu". Jeśli szukasz klubu, który poza wiedzą techniczną ceni sobie równie mocno przyjaźń i czasem wolne dyskusje to serdecznie zapraszamy!!!

FSO Auto Klub
Najpręzniej chyba obecnie działający i największy klub miłośników FSO. Zarejestrowany jako stowarzyszenie, organizujący bardzo duże zloty i opiekujący się Muzeum FSO w Norblinie. POLECAM!

-= the Fiat and the Furious =-
Witryna bardzo prężnie rozwijającego się klubu Fiat&Furious. Strona bardzo bogata w treść i porady techniczne (niestety często na poziomie raczej "tjuninkowym"). Na uwagę zasługuje bardzo rozbudowany dział Artykuły. Ludzi z tego klubu rozpoznaje się po literkach F&F na drzwiach kierowcy :-)

OldtimerFiat Club
Strona internetowa klubu, który zrzesza właścicieli i miłośników wszelkich modeli samochodu marki Fiat, których produkcji zaprzestano. Wśród klubowiczów są posiadacze na prawdę unikatowych pojazdów.FSO Motoklub Polska
Krakowski klub miłośników pojazdów produkcji FSO. Podobno najbardziej zróżnicowany pod względem zrzeszonych modeli samochodów FSO.

Forum Polskiej Motoryzacji
Nazwa mówi sama za siebie :)

Strona Petera Holecka
Czeska strona internetowa o Polskim Fiacie 125p, wokół której skupia się grupa entuzjastów tych aut zza naszej południowej granicy. Pierwsze oficjalne spotkanie tych ludzi miało miejsce pod koniec maja 2004 roku w miejscowości Ceska Skalice i mieliśmy okazję w nim gościnnie uczestniczyć.SERWISY TEMATYCZNE

Polski Fiat 125p
Bardzo bogata w treść i zdjęcia strona kolegi KajTana o Polskim Fiacie 125p, a konkretnie "o modelu powstającym w latach 1968-1974, zanim do produkcji wprowadzono model MR". Szczególnie polecam galerię zdjęć oraz relacje z rajdów (głównie organizowanych przez Automobliklub Morski) i zlotów (w tym także ze szwedzkiego Nostalgia Festival). Swego czasu była to najbardziej znana w internecie strona o 125p.

Ocalić od zapomnienia
"Ta strona jest efektem wieloletnich poszukiwań materiałów na temat wszelkich polskich samochodów. Od tych budowanych w milionowych nakładach po te złożone gdzieś w jednym egzemplarzu. Okres czasowy jaki obejmuje ta strona to 96 lat." Kopalnia informacji o całej polskiej motoryzacji. Gorąco polecam !!Prototypowe i seryjne auta PRL-u
Jak sama nazwa wskazuje strona zawiera historie i zdjęcia większości aut seryjnych i prototypowych jakie powstały za czasów PRL-u. Polecam lekturę niezwykle ciekawego działu Prototypy. Informacje jakie tam można znaleźć zaskoczą chyba każdego... Na stronie znajduje się równiez dość obszerna kolekcja zeskanowanych modeli papierowych.


STRONY PRYWATNE
125 razy lepszy niż reszta
Strona ze zdjęciami przepięknego Fiata 125p z rocznika 1975. Właścicielem auta i autorem strony jest niejaki GDA, znany w FSO Autoklubie a ostatnio także i na naszej liscie dyskusyjnej fiat125p.megahost.pl

Odremontowany klasyk Celtic'a
"Ta strona powstała głównie z mysłą o tych, którzy chcą gruntownie odbudować swój pojazd.[...] Nie znajdziecie tutaj historii modelu, stopnia spreżania i rozstawu osi! [...] Znajdziecie tutaj to czego nie ma nigdzie indziej - czysty remont, którego efekty widac powyżej. Zapraszam do ogladania zdjęć i filmów."

Fiat 125p 2.0 DOHC
Strona naszego grupowego kolegi Abara ze zdjęciami z przeszczepu silnika do jego fiacika. W tej chwili to auto już nie jest jego własnością, ale Abar pozostał wierny marce i jeździ klasykiem oraz klasycznym maluchem ;) Wypada też zajrzeć do galerii zdjęć ze zlotu w Swornegaciach (na których to zdjęciach widać m.in. mnie :-) Miałem okazję jechać autem Abara - po prostu rakieta. Przy 5000obr/min na czwórce dalej wciska kierowcę w fotel! :)

Big Blue
Strona "współdyskutanta" Macia z grupy fiat125p.megahost.pl zawierająca obfite galerie ze wszystkich zlotów grupowych oraz bardzo interesujący dział "ciekawostki". Można tam znaleźc m.in. pocztówki z Polskim Fiatem 125p. Strona zawiera również zawierające kilka "perełek" fotorelacje z kilku wypraw na złomowiska.