. . .

Archiwalium

 Pulpity (2001-2002)

IRC. Internet Relay Chat. System porozumiewania się w internecie w czasie rzeczywistym. Wciągający. Jak spacer po bagnach. Wchodzisz do jednego pokoju, drugiego, wychodzisz, wchodzisz do jeszcze innego. W końcu zostajesz w jednym z nich na bardzo długo. Czasem masz ochotę zrobić coś dla niego bądź jego mieszkańców...
Pulpity to zbiór obrazów desktopów bywalców jednego z takich ircowych kanałów. Kanału #teleturniej.

 Quizy (2001)

Pójdźmy więc za ciosem. #teleturniej, jak sama nazwa wskazuje, mógł mieć tylko jeden charakter. I ten charakter doskonale podtrzymywały przemyślne skrypty służace prowadzeniu rozmaitych turniejów (quizów). Ten link prowadzi do małego zbioru plików zasilających niektóre ze skryptów.

 125p Automobilklub Wrocław (2002-2007)

Dawna pasja w postaci samochodu Polski Fiat 125p (później FSO 125p). Archiwum strony kolegi - pasjonata (Marcin "Skalpel" Dudek), ocalone od zapomnienia. Strona pierwotnie pod adresem http://klub125p.prv.pl/.

 Wirtualny spacer po Wrocławiu. Spacer.pl (2000)

Projekt stworzony przez trójkę zapaleńców z Wrocławia. Dawał on możliwość wirtualnego spaceru po wybranych lokalizacjach na długo przed Google Street View. Stworzony w czasach, kiedy samo zdobycie aparatu cyfrowego wymagało nie lada znajomości. Niestety nie został rozwinięty. Zachowany na pamiątkę, z możliwością spaceru po wrocławskim Rynku i Ostrowie Tumskim z roku 2000.

 - Powrót do strony domowej -
. . .